טיול מאורגן ליוון - המלצות

טיולים מאורגנים ליוון - להזמנת טיולים מאורגנים ליוון לחצו כאן

ליהנות ממגוון עצום של חוויות ולהגיע למקומות המדהימים ביותר? ייתכן שטיול מאורגן ליוון היא האופציה האידאלית עבורכם. יוון היא מדינה מרתקת ומספר האטרקציות שבה הוא בלתי נתפס, על כן לא מפתיע שתחום הטיולים המאורגנים בה נמצא בעליה מתמדת. הצטרפות לטיול מאורגן יכולה להתאים למנעד רחב של אנשים; משפחות עם ילדים, זוגות, חבר'ה צעירים ומטיילים בודדים. בחירה באפשרות זו חוסכת מהמטיילים הרבה מאוד זמן והתעסקות, מכוון שהחברות שמפעילות את הטיולים המאורגנים אחראיות על פי רוב על מהלך הטיול כולו - כולל טיסות, מקומות לינה, אתרי עניין ואזורי בילוי ונופש.

לכל חברה יש את הדגשים המיוחדים שלה, אך באופן כללי רובן משתמשות במסלולי הטיול הפופולריים. מבין המסלולים המומלצים תמצאו את המסלול החוצה את המדינה מצפון לדרום (או להיפך), תוך כדי ביקור באתרים תיירותיים מפורסמים. ישנם גם מסלולים שמתמקדים באזור אחד כמו צפון יוון או מזרח יוון, ומאפשרים לחקור יותר לעומק את האזור ולצמצם את זמן הנסיעות. בנוסף, תוכלו לבחור בטיולי נושא ייחודיים, אשר מתמקדים פחות בפן הגיאוגרפי ויותר בתחום מסוים, למשל - היסטוריה, קולינריה או טבע. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מקיף ועדכני אודות טיול מאורגן ביוון: טיפים לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים בטיול מאורגן ליוון, תוכלו לבחור מתוך היצע החברות המספקות שירות זה. על מנת להבין מהו הטיול המתאים ביותר עבורכם, מוטב שתערכו רשימה של הצרכים והרצונות שלכם בטיול.

מומלץ להתחיל עם הפרטים הבסיסיים, כמו; מספר הנפשות, כמות הימים העומדת בפניכם, אופי הטיול הרצוי וכמובן התקציב שלכם. תוכלו לבחור בין טיול שפתוח לציבור לבין טיול פרטי. בראשון תצטרפו למטיילים אחרים שאינכם מכירים עדיין, ובשני הטיול יוקדש אך ורק עבורכם. ההבדל המהותי בין אלו הוא כספי כמובן. החברות הישראליות מציעות ברוב המקרים מספר מסלולי טיול שמתוכם תוכלו לבחור. בכל בחירה שתעשו מוטב להבין היטב מהם התנאים והשירותים הכלולים בהצעה שתקבלו, חלק מן החבילות למשל כוללות בתוכן מחירי ארוחות וסיורים וחלק אינן.

כדאי לדעת החברות שומרות לעצמן את הזכות לשנות את סדר המסלול ופעילותיו, גם לאחר יציאתכם מהארץ. הסיבה לכך כרוכה על פי רוב באילוצים בלתי צפויים הנגרמים בין היתר בשל תנאי מזג אוויר. בכל מקרה שכזה חשוב לוודא מראש שהחברה תעניק תחליף הולם לפעילויות שנדחו או בוטלו (אך אל דאגה - על פי רוב העניינים האלו מוסדרים בצורה מספקת). יתר על כן, כדאי לדעת שמרבית החברות מציגות מחיר עבור אדם בחדר זוגי, המשמעות של כך היא שבמידה ולא תאכלסו שני אנשים בכל חדר - תאלצו לשלם יותר. זאת ועוד, חשוב להתכונן מוקדם ככל הניתן לטיול, ולהזמין מקומות מבוא מועד. הסיבות לכך רבות והעיקרית שבהן היא שהטיולים מוצעים על פי רוב בתאריכים שנקבעים מראש על ידי החברות, ולכן נדרשת גמישות לתאריכים מצד המטיילים. מעבר לכך, מומלץ להזמין חבילות דרך האינטרנט מכוון שבמרבית החברות ההזמנה באתרי-האינטרנט היא גם האופציה הזולה ביותר.

חברות מובילות לטיולים מאורגנים ליוון:

אשת טורס חברת טיולים ותיקה שמארגנת גם טיולים ביוון. היא מציעה מספר טיולים בחודש שכוללים מסלולים באזורים שונים במדינה. ישנה אופציה גם לטיולים עבור שומרי מסורת. אורכם של מרבית הטיולים הוא 6 ימים. המחירים לאדם בוגר בחדר זוגי נעים בין 980 ל-1,200 דולר (נכון לשנת 2014). המחירים כוללים טיסות, לינה בבתי מלון ברמה גבוהה, חצי פנסיון, אוטובוס צמוד וכניסות לאתרים. החברה מתגאה בכך שהיא לא משאירה "רווחים" בתכנית המאורגנת שלה, כך שהמטיילים לא נאלצים לשעשע את עצמם בחצאי יום חופשיים.

איסתא חברת התיירות הגדולה מציעה גם היא טיולים מאורגנים ליוון, בדרך כלל באורך של 6-7 ימים. תדירות הטיולים הפתוחים לציבור משתנה בהתאם לעונה ולביקוש. על פי רוב יוצאים שניים-שלושה טיולים בחודש ובקיץ הרבה יותר. החברה מציעה טיולים אשר מלווים על ידי מדריך צמוד. חלק מהסיורים כרוכים בתשלום נוסף והינם בגדר רשות עבור המשתתפים. כמות המטיילים בכל טיול יכולה להגיע עד תפוסה מלאה של אוטובוס. המחירים מתחילים מסביבות ה-920 דולר (נכון לשנת 2014) לאדם מבוגר בחדר זוגי, ועולים בהתאם לגורמים שונים. עלות זו כוללת בין היתר גם את הטיסות, לינה בבתי מלון, ארוחות בוקר, כניסות לאתרים ואוטובוס פרטי.

החברה הגיאוגרפית זוהי חברת טיולים איכותית ומנוסה אשר מציעה בין היתר טיולים מאורגנים ליוון. משך הטיולים נע בין שבוע ל-12 ימים, והתדירות שלהם היא לרוב טיול אחד בכל חודש. הם מציעים מגוון של מסלולים ברחבי המדינה הכוללים גם טיולי הליכה וטיולי ג'יפים. הטיולים שלהם מתאפיינים בקבוצות קטנות ואינטימיות יותר. עלות החבילה נעה סביב 1,700 יורו (נכון לשנת 2014) לאדם מבוגר בחדר זוגי. המחירים כוללים כמעט הכל: טיסות, לינה בבתי מלון בדרגה גבוהה, ארוחות בוקר וערב, אוטובוס, כניסה לכל האתרים והסיורים, מדריכים מקצועיים ומפגש הכנה בארץ.

גוליבר חברת טיולים ידועה אשר מעבירה טיולים מאורגנים גם ביוון [אך מוכרת טיולים של ספקים אחרים, לרוב בהנחה משמעותית למזמינים עצמאית באינטרנט] מרבית הטיולים הם באורך של שבוע ימים. בגוליבר משתפים פעולה יחד עם חברות טיולים אחרות. תכיפות הטיולים היא גבוהה יחסית, אך תלויה במספר מינימום של נרשמים. המחירים נעים בים 600 יורו ל-1,000 יורו לנוסע יחיד (הזמנה מחייבת לפחות שני נוסעים). המחיר כולל טיסות החברה מציעה מסלולי טיול באזורים נרחבים ביוון וגם טיולי קונספט, טיולים ברוסית וטיולים לשומרי מסורת.

המרכז לתיירות בינלאומית החברה מארגנת טיולים ביוון עם מדריכים מקצועיים, והיצע מסלולים שכולל אטרקציות פופולריות במדינה. מרבית הטיולים הם בני 6-8 ימים, ומתמקדים בעיקר במזרח יוון. המחירים נעים סביב ה-1,400 דולר לאדם מבוגר בחדר זוגי. התשלום כולל טיסות, מקומות לינה, אוטובוסים, ארוחות בוקר וערב, דמי כניסה למרבית האתרים, אוטובוס צמוד ומדריך מנוסה. חלק מן הסיורים כרוכים בתשלום נוסף והינם רשות עבור המשתתפים. הלינה היא בעיקר במלונות בדירוג חמישה כוכבים עם אירוח של חצי פנסיון.

רימון טיולים חברת רימון מארגנת טיולים ביוון בתכיפות של 2-3 טיולים בחודש. המחירים נעים סביב ה-1,450 דולר לאדם מבוגר בחדר זוגי, לטיול באורך של כ-8 ימים. המחיר כולל טיסות, ארוחות בוקר וערב לכל משך הטיול, אוטובוס צמוד, כניסה לכל האתרים במסלול. מספר המשתתפים המינימלי להוצאת קבוצה הוא 25, אך אין הגבלה על כמות המקסימום.

אתר איי יוון הישראלי : לא מתעסקים באופן כללי בטיולים מאורגנים ואפילו מביעים הסתייגות מסויימת מאלה, איי יוון מוציאים טיול מאורגן בוטיק, בקבוצה של מקסימום 16 איש ולעתים אף בקבוצה של 4-7 איש, משפחה או חברים קרובים בלבד, אליהם מצמידים מדריך יווני או ישראלי ויוצאים לטיול מאורגן הרבה יותר אינטימי ביוון, אם אנשים שאת מכירים ולא בקבוצה גדולה של עשרות אנשים שאתם לא מכירים, הרעיון הוא טיול מאורגן פרטי לקבוצה קטנה של אנשים וגם המסלולים ניתנים לשינוי ע"פ רצונות הלקוחות ולא ע"פ מסלול שנקבע מראש.

זקוקים להמלצה על טיול מאורגן ביוון, השאירו לנו פרטים, כמה אתם, מתי אתם רוצים לצאת ונשלח לכם קישורים ישירים להזמנה עצמאית של טיולים מאורגנים ליוון.

 

  ראו גם אומגה ביוון | ראו עוד מידע על טיול מאורגן ביוון מאת אתר איי יוון ראו גם פלופונס ראו גם חתונה ביוון