מלונות הכל כלול מומלצים ביוון, עם מעט ישראלים

המלונות בעמוד הבא הם מלונות בסגנון הכל כלול אך כאלה שאינם משווקים במסגרת חבילות נופש של סוכני הנסעות בישראל ולכן יש בהם רק מעט ישראלים, בכדי לארגן חופשה בכל אחד מהמלונות הבאים תזדקקו להזמין את המלון עצמאית, דרך הקישור בעמוד זה ולהזמים בנפרד טיסה או טיסה ורכב או הפלגת המשך תלוי במיקום המלון, לרוב מלונות ההכל כלול שאינם משווקים במסגרת חבילות הנופש גם טובים יותר ובמיקומים מיוחדים יותר מאלה המשווקים דרך הסוכנים השונים, הרווח כולו שלכם  ראו גם מלונות עם פארק מים ביוון


Kyllini Beach Resort | בקיליני ליד האי זקינטוס
מלון קייליני ביץ' ריזורט (Kyllini Beach Resort) , בסגנון האירוח על בסיס "הכל כלול", מציע חוף חולי פרטי משלו ב-קסטרו (Kastro) ; המלון ממוקם באופן נפלא בינות לגנים שופעים. הוא כולל מרכז כושר מאובזר, סאונה וחמאם ועוד ניתן להגיע לריזורט ע"י טיסה לזקינטוס והפלגה קצרה לקליני או טיסה לאתונה ונסיעה של כ 3 שעות לקליני, אך עדיף דרך זקינטוס.
אחוז הישראלים ביחס לשאר האורחים במלון בממוצע, פחות מ 1%.
פרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Kiani Beach Resort | בכרתים
אתר הנופש קיאני ביץ' (Kiani Beach Resort) נהנה ממיקום אידיאלי, על החוף של קיאני (Kiani), במרחק של רק מספר קילומטרים מזרחה ממרכז חאניה (Chania) ומהעיר הונציאנית העתיקה. האתר מציע 2 בריכות, מסעדה עם נוף של הים, אמפיתיאטרון ומגרש טניס, הגעה קלה ע"י טיסה, כאלה יש הרבה מישראל ועוד נסיעה של שעתיים מנמל התעופה לאיזור היפה והמומלץ ביותר באי כרתים ליד חאניה.
אחוז הישראלים ביחס לשאר האורחים במלון בממוצע, פחות מ 1%.
פרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

זקוקים למידע או המלצה לגבי מלונות ההכל כלול הטובים והמומלצים ביותר ביוון?
השאירו לנו פנייה נשמח לעזור - השרות ללא תשלום.


>> חיזרו לעמוד הכל כלול ביוון  - הזמנת מלון בחו"ל