Ano Pedina

הכפר אנו פדינה Ano Pedina שבמרכז כפרי זגוריה הוא הפתרון למי שרוצה להתמקם בקרבה יחסית גם לחלק הדרומי של כפרי זגוריה וגם לחלק הצפוני של כפרי זגוריה, הכפר מצוי בדיוק באמצא הדרך כל הכביש המחבר בין הכפרים הדרום מזרחיים monodendri, vitsa ולבין הכפרים הצפון מזרחיים papnigo, aristi בנוסף אנו פדינה הוא גם אחד הכפרים היפים והמיוחדים מבין כפרי זגוריה, מחלקו העליון של הכפר באיזור מלון פרימולה נשקף נוף מקסים של העמק בו יושב הכפר וההרים שמסביב, הסביבה באיזור זה של כפרי זגוריה ירוקה במיוחד ועשירה בחי ובצומח וגם מאפשרת למטיבי לכת מסלולי הליכה רבים, מטיילים המגיעים לאיזור כפרי זגוריה למטרות הליכה בוחרים ברוב המקרים את הכפר אנו פדינה לינה מאחר והוא מאפשר גם הליכה לכפרים האחרים.

הוראות הגעה לאנו פדינה :

אם אתם מגיעים מכיוון ioanina לכיוון צפון, כמו רוב המטיילים המגיעים לאיזור זה כנסו בכניסה הראשונה ימינה לכפרי זגוריה, על השילוט יופיעו גם ano pedina גם kato pedina וגם aspraggeli משך הנסיעה מהכניסה לכביש הכפרים הפנימי ועד אנו פדינה כ 25 דקות ומשך הנסיעה מיואנינה כ 45 דקות, מי שמגיע לכפרי זגוריה מכיוון הצפון, לא זקוק לנסוע עד הכניסה במרה הזה הדרומית ויכול להכנס לכפרי זגוריה בצומת הצפונית של kalpaki אגב בקלפאקי יש סופרמרקט ותחנת דלק כך שזה מיקום מצוין להצטייד במזון ובדלק לפני הכניסה לכפרים, מקלאפאקי ועד הכפר Ano Pedina מדובר על 20 דקות נסיעה בלבד.

מלונות מומלצים באנו פדינה :

באנו פדינה יש כמה מלונות מצויינים, מאחר ואנו פדינה אינו פופולרי כמו הכפרים פפיגו או אריסטי, המחירים כאן זולים יותר והבחירה באנו פדינה גם תהפוך לכם את השהיה לזולה יותר וגם כאמור תהיו קרובים לתצפיות על קניון ויקוס מדרום וגם מרחק נסיעה לא גדול לוידומאטיס ולכפרים הצפוניים, רמת המלונות המומלצים טובה למדי למעט מלון אוריסטס [ מעט מיושן ] ופרימולה שהיה בעבר מלון טוב אך בשנה האחרונה ירד מגדולתו.

 

Amaryllis Luxury GuestHouse הוא עוד בחירה מעולה ללינה כפרית  בכפרי זגוריה, בכפר אנו פדינה. העיצוב המיוחד של אמריליס משלב אלמנטים צרפתיים עם אלמנטים מקומיים ביחד הם יוצרים הרמוניה מיוחדת. הנוף המקסים של עמק פדינה נשקף מהמלון. ארוחות הבוקר משתנות מדי יום ונותנות למטייל העצמאי המגיע לאיזור זה לטעום כל בוקר מחדש במטעמי הסביבה. מלון בוטיק בניהול משפחתי, אגב יש גם אפשרות אם אתם קבוצה גדולה להשכיר את כל המלון כולל המטבח,  בחירה מצויינת למלון מיוחד בכפרי זגוריה באנו פדינה.
בכפר אנו פדינה במרכז זגוריה

+ אחד המלונות המומלצים ביותר בכפר אנו פדינה, במיקום מעולה.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Porfyron הוא אחד המלונות המיוחדים בכפר אנו פדינה במרכז זגוריה, הוא משמר את אופי המגורים של כפרי זגוריה, מלא קסם וכולל גם נוף מקסים וגינה נעימה וגם בעלי בית מקסימים. יש במלון גם 2 חדרים משפחתיים שיכולים לארח 4 או 5 איש. המלון מדורג גבוה באתרי ההזמנות אודות לשרות מצויין ונוחות מבחינת מיקום. בהחלט אופציה מצויינת למי שרוצה להרגיש את האווירה המקומית של כפרי זגוריה.
בכפר אנו פדינה במרכז זגוריה

 


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pirrion Sweet Hospitality הוא מלון בוטיק מקסים ומשפחתי עם מסעדה מצוינת גם כן המצוי במיקום נח ויפה בכפר אנו פדינה במרכז זגוריה, בסיס נהדר לטיולים בכפרי זגוריה, החדרים מושקעים ובנויים באווירה הזוגוריינית עם תוספות של פינוקים מודרניים, בהחלט מומלץ מאד.
בכפר אנו פדינה במרכז זגוריה


                   Althaia Guesthouse בכפר אנו פדינה הוא בית הארחה המציע חדרי אירוח משפחתיים ומסורתיים, המיקום מצויין ונח כבסיס לטיולים בכפרי זגוריה, האווירה ביתית ומקומית. בחדרי המשפחה יש גם מטבחונים ובהחלט אופציה מתאימה לציבור שומר כשרות. המלון פשוט וטוב.
בכפר אנו פדינה, מרכז זגוריה
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

 

 

מפת אנו פדינה


הצג מפה גדולה יותר

 גישה לתצפית oxia על קניון ויקוס :

 הגישה לתצפית אוקסיה על קניון ויקוס נוחה מאד למי שמגיע מהכפר אנו פדינה, סעו לכיוון הכפר מונודנדרי כ 14 דקות נסיעה ואז המשיכו בהליכה עד התצפית של אוקסיה שחשבת לאחת התצפיות המרהיבות ביותר על ערוץ ויקוס, מי שירצה להמשיך גם לתצפית הנוספת על קניון ויקוס שנקראת baloi יזדקק לחזור לרכב ומשם לנסוע לכיוון הכפר kepesovo בעברו השני של קניון ויקוס, מדריך טוב יוכל להראות לכם את קודת התצפית באלוי כאשר תעמדו בנקודת התצפית אוקסיה.

 

הערת העורך זמיר סיון : עם הכפר אנו פדינה יש לי סיפור שאני לא יכול לפרט את כולו בשל "הסכם סודיות" עם חברה יוונית שאירגנה לי הכרות עם איזור zagori באחד הביקורים שלי באיזור, רק מקורבים אלי מכירים את הסיפור הקצת מפחיד למען האמת. עם זאת הביקור והשהיה באנו פדינה מספקים חוויה כפרית אמיתית אולי אפילו יותר מהחוויה של פפיגנו במובן מסויים, אנו פדינה הוא הרבה יותר "מקומי" ופחות מכוון לתיירים, יש אנשים שיש להם בכך ייתרון, משהו מהיכולת לספוג את האווירה היותר ייחדות של איזור מעט פחות מתוייר שעדיין ניתן למצוא בוא את הגברת הזקנה יושבת על גרם מדרגות וסורגת או איזה פרות שמסתובבות חופשי בכביש ומתעקשות לא לזוז גם כאשר הרכב שלנו עומד ממש לידן, אם אתם רוצים להנות מכל העולמות, שווה אולי לשקול 2-3 לילות באנו פדינה ועוד 2-3 לילות באריסטי או פפינגו ראו גם עוד מידע על חבל זגוריה ראו גם צפון יוון

זקוקים להמלצה או עזרה בנושא חופשה או טיול ביוון, השאירו לנו פנייה, נשמח לעזור :

 
הערות עורך :

sno soudena היה השם הקודם של הכפר אנו פדינה, פרושו : מקום קר בשל האקלים של "העמק", ano pedia הוא שמו החדש של הכפר, פרושו העמק [פדינה] העליון [אנו], הכפר מוקף על ידי 5 גבעות, 2 טברנות [סוטיריה, קנסטוס] התמחות בבשרים, קסנטוס יש לו בעלי חיים משלו והם משתמשים בהם במסעדות, בכלל באנדו פדינה יש שימש בחומרים מקומיים, מקומיות ועוד מסעדה ובית קפה, הכנסיה היא אחת המיוחדות באיזור והיא היחידה שפתוחה, avaglistria קרובים גם לאגיה פרסקפבי, כמובן קירבה של אנו פדינה לתצפיות הדרומיות על קניון ויקוס, אוקסיה.